CORDIVARI

Společnost Cordivari, založená v roce 1972 společností Ercole Cordivari, je jedním z nejvýznamnějších italských výrobců v oboru vytápění a instalatérství. Společnost se specializuje na výrobu radiátorů, nádrží, válcových nádrží, tepelných solárních systémů, komínových systémů, nádoby na potraviny a povrchovou úpravu kovů.
 
Díky vysoce kvalifikovanému řízení, neustálému výzkumu inovací a silně prozákaznicky orientované firemní politice společnost Cordivari neustále usiluje o dosažení co nejvyšší spokojenosti zákazníků. Cordivari se podařilo následovat vývoj na trhu, zahrnující filozofii celkové kvality z výběru použité suroviny do zpracování a dokončování s cílem nabídnout vysoce kvalitní výrobky. 
 
Vzhledem k neustálému pokroku a nepřetržitému růstu se společnosti Cordivari podařilo vybudovat svou značku a sortiment kvalitních výrobků. Italský trh pokrývá 65% obratu a vývoz dosáhl významné úrovně 35%. Díky vysoce kvalitním produktům, komerční spolehlivosti a rychlému servisu dnes společnost Cordivari vyváží do celého světa.
 PRODUKTY VÝROBCE CORDIVARI MŮŽETE NAJÍT ZDE: