Čerpadla, čerpadlo, průmyslová čerpací technika

Firma Aquatrading s.r.o. se již více než 15 let zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem čerpadel, domácích vodáren, zásobníků vody, automatických tlakových stanic, přečerpávacích boxů, samonasávacích čerpadel, dávkovacích čerpadel, ponorných motorů, frekvenčních měničů a příslušenství čerpadel. V nabídce máme kompletní sortiment čerpadel v oblasti studené vody (odstředivá čerpadla, normová čerpadla, elektrická zubová čerpadla, čerpadla do vrtů, ponorná kalová a drenážní čerpadla, potravinářská čerpadla, čerpadla na naftu, bazénová čerpadla, oběhová čerpadla, čerpadla s frekvenčním měničem a mnohá další). Naše čerpadla pochází od předních evropských výrobců, jsme výhradními dovozci čerpadel PENTAIR – NOCCHI POMPE, PENTAX, AQUASYSTEM, TESLA, UMBRA POMPE atd.

Proč koupit od nás

Vážíme si našich zákazníků a vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům. Nabízíme kvalitní čerpadla od ověřených a renomovaných výrobců.

Naše priority

Kompletní sortiment zboží

U nás můžete zakoupit vše od tlakového spínače až po automatickou tlakovou stanici. Pokud nevíte, jaké čerpadlo zvolit, doporučíme vám nejvhodnější variantu na základě vašich požadavků. Jsme schopni vypracovat vám návrh realizace, připravit podklady pro projektanta a nabídnout vám několik variant řešení tak, abyste si sami mohli zvolit pro vás nejlepší variantu. Uděláme vše pro to, abyste byli s našimi výrobky i službami spokojeni.

Osobní přístup

Pro nás jste nejdůležitější Vy jako náš zákazník. Můžete se u nás vždy spolehnout, že se vám bude věnovat kvalifikovaná osoba se znalostí problematiky. Naši obchodní zástupci i servisní technici jsou vždy připraveni vám poradit nebo pomoci při řešení potíží.

Katalogové listy

Ke každému našemu čerpadlu je vypracován technický katalogový list s podrobnými informacemi o materiálu, ze kterého je čerpadlo vyrobeno, typu použitého motoru, doporučeném způsobu použití jednotlivých čerpadel a také rozměrů čerpadel včetně jejich nákresu. Součástí katalogových listů je také graf s výkonnostními křivkami čerpadel.

Rychlost dodávek

Každou objednávku se snažíme expedovat tak rychle, jak je to možné. Uděláme vše pro to, abychom Vám mohli nabídnout co nejkratší termín dodání.